LiveZilla Live Help
St Giles Brighton
St Giles Brighton

St Giles BrightonBrighton, genç öğrenci nüfusunun en fazla olduğu, hareketli ve popüler bir sahil şehridir. Londra’ya hızlı trenle 1 saat mesafede yer alan Brighton’da öğrenciler sahilde yürüyüş yapabilir, hareketli gece hayatına katılabilir yada denize karşı bir cafede oturabilirler.

Öğrenci yoğunluğunun fazlalığından dolayı yaşam standartları diğer şehirlere göre çok daha ekonomik olacaktır. St.Giles International Brighton’nın tam merkezinde kendine ait büyük bir binada hizmet vermektedir. Bina içinde öğrenciler için kütüphane, kafeterya, multimedya ve internet laboratuarı gibi öğrencilerin eğitim süreçlerini keyifli ve verimli geçirmelerini sağlayacak bir çok imkan bulunmaktadır.

Brighton’da eğitim almak isteyen öğrenciler boş zamanlarından okulun düzenlediği sosyal aktivitelere katılabilir, haftasonları ise Londra başta olmak üzere Cambridge, Oxford gibi İngiltere’nin diğer popüler şehirlerine ve İskoçya’ya düzenlenen gezilere katılabilirler. St.Giles International Brighton öğrencileri için aile yanı, yurt ve misafir evi gibi konaklama alternatfileri sunmaktadır.

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin  

Copyright © 2010- 2020 - ingilterededilegitimi.com