LiveZilla Live Help
Sprachcaffe Londra
Sprachcaffe Londra
Hayatta kesin olan bir şey varsa o da Londra da asla sıkılmayacağınızdır! Londra’da eğitim alan öğrenciler sadece İngilizcelerini geliştirmez aynı zamanda bu Londra kültür ve yaşam tarıznı keşfederler. Tiyatro izleyerek bir gece mi geçirmek istiyorsunuz? Londra dünyanın tiyatro başkentidir.Ya da gece kulüplerine gitmeye ne dersiniz? Londra dünyanın en geniş kulüplerine sahiptir.

Ünlü müzelerden birini ziyaret edebilir ya da Çin, Batı Afrika,Endonezya, Meksika gibi sayısız seçenekte ülkenin yemeklerini deneyebilirsiniz.

Yüzyıllar içersinde bu şehre,dünyanın her yerinden insanlar gelmiştir ve sayısız kültür buraya dahil olmuştur.Dünya ülkeleri arasında Londra çok canlı ve renkli bir resim çizer. Okulda Sosyal aktivite ekibi tarafından yıllardır ders dışı aktiviteler düzenlenmektedir.OKUL BİLGİLERİ

1990 Yılında kurulmuş olan Sprachcaffe Londra, British Council tarafından onaylıdır ve Cambridge sınav merkezidir. Okul Batı Londra’ da bulunmaktadır ve merkeze, Heathrow Havaalanına birçok metro hattı  ve şehir içi otobüs hatları ileulaşım kolaylıkla sağlanmakatdır.

Okulun bulunduğu Ealing bölgesinde de alışveriş merkezleri, kütüphane, sinemalar.tiyatrolar ,birçok kültürün yemeklerini sunan restoranlar ve tabi ki geleneksel İngiliz pubları bulunmaktadır. Okuluda geniş sınıflar, ortak kullanım alanı ,kütüphane,ders çalışma odası ve harika bir bahçe bulunmaktadır ve kaliteli bri eğtiim sunulmaktadır.

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin
Copyright © 2010- 2020 - ingilterededilegitimi.com