LiveZilla Live Help
Sprachcaffe Brighton
Sprachcaffe Brighton
embassyces brighton18. yüzyılın sonunda İngiliz tatil kasabası olan Brighton İngiliz Kraliyet ailesinin resmi tatil yeri olacak kadar şanlı bir yerdir.Kraliyet Ailesi ile birlikte, İngiliz sosyetesini oluşturan aristokratlar ve zengin sınıfta Brighton’a gelmişlerdir.Sonuç olarak Brighton göz kamaştırıcı ve sofistike bir yer haline gelmiştir. Brighton 21.yüzyılda hala her zamanki gibi populerdir.

The  Royal Pavillion, Pier Palace gibi ünlü yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Birghton’ın her köşesinde hoş barlar,antika dükkanları ,kitapçılar ve kafeler bulabilirsiniz. Brighton aynı zamanda genç ve popüler bir üniversite şehridir ve Londra’ya trenle sadece  45 dakika mesafede olması da burayı çekici hale getirmiştir.
OKUL  BİLGİLERİ

Okul  kumsaldan, şehir merkezinden ve yurt binasından sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulda geniş sınıflar ,internet bağlantısı olan ortak kullanım alanı ve bahçe bulunmaktadır.

YURT

West Pier ‘in direk karşısında, yürüyüş alanında yer alan yurt güzel bir Edwardian binasıdır ve içerisinde 50 den fazla ensuit oda, restoran, bar ve disko bulunmaktadır.Okulun hemen yanında bulunmaktadır; bu da Sprachcaffe okulunu terich etmeniz için, kaliteli eğitminin yanında önemli bri etkendir.

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin

Copyright © 2010- 2020 - ingilterededilegitimi.com