LiveZilla Live Help
Shane Global
Shane Global

Shane Global Londra’nın merkezinde alışveriş merkezlerinin ve müzikallerin bulunduğu bölgede yer almaktadır. Okulun konumu itibariyle bütün cafe restoranlara yürüme mesafesindedir.  Shane Global Londra eğitim kalitesi ve verdiği aktivite programlar ve olanaklar acısından çok zengindir.Eğitim döneminde Londra’nın yakın şehirlerine günübirlik geziler düzenlenmektedir.
 
Shane Global’in aynı zamanda HASTINGS şehirn de şubesi bulunmaktadır. Hastings  tarihi binaları , eski balıkçı kulübeleri  ve kanal boyunca yer alan   yüksek kayalıklarıyla muhteşem bir sahil kasabasıdır.Londra’nın Güney kıyısında bulunan diğer şehirlere göre çok daha ekonomik olmasının yanında Brighton’a sadece 50 km uzaklıkta ve Londra ‘ya 1 buçuk saat uzaklıkta yer almaktadır. Hastings, Arnavut kaldırımlı sokakları , antika dükkanları ve birçok bar ve restoranlarıyla size çok farklı sosyal olanaklar sunar.

Shane Global

Hastings’de  etkileyici Viktoria tarzındaki okul binasında eğitim vermektedir.Sahil kenarında konumlanmış binanın birçok dersliği  bu harika manzaraya sahiptir ve öğrencilerin boş zamanlarında rahatlamaları için bahçelere bakan bir teras bulunmaktadır.

Shane Global haftada 10 ders, 15 ders, 20 ders, 25 ders ve 30 ders olmak üzere genel ingilizce programları sunmaktadır. Her ders 50 dk dır.

Shane Global aynı zamanda sınava hazırlık kursları (IELTS, TOEFL, TOEIC) ile birçok öğrencinin amacına hizmet etmektedir. Yetişkin ve profesyonel öğrenciler içinse profesyonel kurs programları sunulmaktadır.

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin

Copyright © 2010- 2020 - ingilterededilegitimi.com