LiveZilla Live Help
ingiltere dil okulları, ingiltere de dil okulları, ingiltere dil, ingiltere de ingilizce eğitimi, ingiltere dil kursu, ingiltere de dil kursu, ingiltere dil kursları

Ingiltere Dil Okulları Danışmanlığı

Ingiltere de Dil Eğitimi .Com olarak, size ve amacınıza en uygun ingiltere dil okulu programını buluyoruz, profesyonel eğitim danışmanları eşliğinde en ekonomik şartlarda size en kaliteli eğitimi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ingiltere'nin yanı sıra, dil eğitimi alabileceğiniz tüm ülkelerde dil eğitimi, yurtdışında üniversite eğitimi, aupair, yurtdışı stajı konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Yine tüm ülkeler için vize danışmanlığı hizmeti sağlamaktayız.
Bize ulaşmak için Tıklayınız...

 

Yurtdışında dil eğitimi denildiğinde, özellikle konu ingilizce olduğunda, öğrencilerin ve dil öğrenmek isteyenlerin ilk seçeneği İngiltere'dir. Ingilterede, dil eğitimi konusunda sizlere hizmet verecek, kaliteli ve nitelikli öğreticiler barındıran pek çok dil okulu bulunmaktadır.

British Council "English in Britain Accreditation Scheme" adlı kalite programı sayesinde ingiltere'deki dil okullarının kaliteleri belirli standartlarda korunmaktadır. Bunun Anlamıİngiltere'de dil eğitimi alan öğrencilerin eğitim kalitelerinin garantisi devlet tarafından kontrol edilmekte ve korunmaktadır.

İngilizce nin ana vatanında sunduğumuz eğitim hizmetlerimiz hakkında bize her zaman buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz


İngilizce öğretiminin bir sanayi haline geldiği İngiltere, ingilizce eğitimi alanında  dünya lideridir Mesafe olarak ABD, Kanada gibi alternatiflerden çok daha yakın,  ulaşımı çok daha kolay ve ekonomiktir. Genellikle şehir merkezleri dışındaki dil  okulları (Londra Hariç) , küçük yerleşim merkezlerinde oluştuğundan daha  güvenli ve sosyalleşmeye açık olurlar. İngiltere'de 6 ay ve üzeri eğitim almanız  durumunda haftada 20 saat çalışma izniniz oluyor. Bu sayede hem  masraflarınızın bir kısmını çalışarak karşılayabilir, hem de doğal ortamında ingilizce pratiği yapma şansı bulabilirsiniz. British Council onaylı dil okulları  genellikle yüksek standartlara ve eğitim kalitesine sahiptirler.


İngiltere'deki dil okulları konaklama ihtiyacınız için size çeşitli seçenekler sumaktadır. Ancak hayat giderlerinin ve konaklama masraflarının biraz pahalı olduğu İngiltere'de, en ekonomik ve mantıklı konaklama modeli aile yanı konaklamadır. Genellikle yarım pansiyon olarak verilen aile yanı konaklama paketlerinde tek ya da 2 kişilik oda tercih edebirsiniz. Londra haricindeki şehirlerde aileler çoğu zaman okulunuza yakın yerlerde olacaktır. Kahvaltı ve akşam yemeklerinin aile tarafından hazırlanması size çok önemli bir para tasarrufu sağlar. Ailelerin güvenlik kontrolleri okul tarafından yapılır ve memnuniyetsizlik durumunda aileler değiştirilir. Aile yanı konaklama kültürel değişim, arkadaşlık ortamı ve dil pratiği açısından da en çok tercih edilen konaklama modelidir. Dilerseniz yurt ya da otel tipi konaklama da tercih edebilirsiniz. Ancak bu seçeneklerin aile yanı konaklamaya göre oldukça pahalı olacağını ve yemekiçin ekstra harcama yapmanız gerekeceğini hatırlatmak isteriz. Ayrıca, yurtlarda çoğu zaman doluluk nedeniyle yer bulmakta zorlanabilirsiniz.

Copyright © 2010- 2020 - ingilterededilegitimi.com