LiveZilla Live Help
Embassy Ces Brighton
Embassy Ces Brighton

embassyces brightonBrighton okyanus kıyısında yarım adayı andıran coğrafi yapısı, ılıman havası ve hareketli plajıyla İngiltere’nin Egesi Akdenizi olarak adlandırılır. Brighton’ ın bir diğer özelliği de sanatsal etkinlikleriyle festivalleri, konserleriyle de İngilterenin gözde kentlerinden biri olmasıdır. Brighton’da bir çok yer yürüme mesafesindedir, ayrıca gece kulübünden çıktıktan sonra evinize ya da yurdunuza yürüyerek dönebileceğiniz kadar güvenilir bir kenttir.

Embassy CES okul binası merkezde Brighton tren garının hemen arkasında bulunmaktadır ve Brighton’ın şüphesiz en lüx ve modern binasında eğitim veren okuldur. Okul, alışveriş merkezlerine, bankalara, publara, cafelere, ve sahile 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Güneşli havalarda kitabınızı ya da kahvenizi alarak plaj da bulunan meşhur Brighton Pier’e gidip günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Embassy Ces’in donanımlı ve lüks iki güzel yurdu bulunmaktadır. Biri okul binasının hemen arkasında bulunur ve okulun içinden yurda bir geçiş yolu da vardır. İkinci yurt ise popüler, sakin ve Brighton’un yerel nezih ailelerinin yerleşmiş olduğu Hove bölgesindedir. Hove Brighton merkeze 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Aile yanı konaklamaları ise Brighton merkezde yada Hove’da olmak üzere güvenilir ve ilgili aileler olarak seçilmiştir.

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin

Copyright © 2010- 2020 - ingilterededilegitimi.com