LiveZilla Live Help
Ec Londra
Ec Londra

EC Dil Okulu - Ingiltere2012 Fiyatları


EC'yi alanında farklı kılan faktörler ise her bakımdan dil eğitimi konusunda sahip olduğu yüksek akademik standartlar ve öğrenci odaklı verilen profesyonel hizmetleridir.
EC tecrübeli eğitim danışmanları ile öğrencilerine bireysel ve kültürel zorluklarla başa çıkmaktan, akademik kariyer geliştirmeye kadar pek çok konuda danışmanlık vermektedir.
EC Dil Oklunun tüm şubeleri modern eğitim olanaklarına sahiptir ve bilgisayar, görsel araç ve gereçler, kütüphane ve internet tüm öğrencilerin kullanımına açıktır.
Okulumuzun, Londra, Cambridge, Brighton ve Bristol sehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. Okulumuzun Londra'da bulunan şubesi şehrin merkezinde, Covent Garden'da lüks bir binadadır. Cambridge subesi de sehrin tam merkezinde, tüm café ve restoranların bulunduğu bölgede yer almaktadır. Brighton şubesi ise deniz kiyisinda, merkeze yürüme mesafesindedir, ve 2010 yılında açılan yepyeni bir binada eğitim vermektedir. 
Bristol İngilizce dil eğitiminde son yıllarda gözde olmaya başlayan bir şehirdir. Eksi bir liman şehri olan Bristol'u diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise gerçek İngiliz nüfusunun daha fazla olmasıdır. 
EC'de Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınava Hazırlık Kursları sunulmaktadır.

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin

 

Copyright © 2010- 2020 - ingilterededilegitimi.com