LiveZilla Live Help
Ec Bristol
Ec Bristol

Bristol, İngiltere’nin güneybatısında Londra’ya 2 saatten kısa mesafede bulunmaktadır ve yüzyıllarca İngiltere'nin en büyük liman kentlerinden biri olmuştur. Şehir 1000 yıllık bir limana sahiptir ama bu tarihi liman kapanmış ve eğlence ve sanat aktiviteleri için tekrar düzenlenmiştir. Bu nedenle de merkezi ve deniz kıyısı oldukça canlı bri atmosfere sahiptir. Şehir aynı zamanda İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden birine sahiptir; bu nedenle genç nüfus da oldukça fazladır.

Ekonomik yaşam şartlarını tercih eden, gerçek ingiliz insanlarla tanışmak ve İngiliz kültürünü yakından tanımak isteyen öğrenciler için çok idealdir. Aynı zamanda Bristol’da alacağınız eğitime rahatlıkla odaklanabilir ve aynı zamanda farklı aktivitelerle de güzel vakit geçirebilirsiniz.

EC BRISTOL, bu şehirde eğitim alabieceğiniz en iyi okuldur! EC Okulu, yemyeşil bir maznaraya sahiptir ve şehrin merkezinde, Bristol Queen Square’de yer almaktadır. EC, 3 katlı büyük bir binada hizmet vermektedir ve okulda aydınlık sınıflar, resepsiyon, öğrenci kafeteryası, internet salonu, multi medya sınıfları modern bir şekilde dekore edilmiştir. Konaklama olarak aile yani konaklama ya da yurt seceneklerinden faydalanabilirsiniz.

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin

Copyright © 2010- 2020 - ingilterededilegitimi.com