LiveZilla Live Help
Beet Language
Beet Language
Beet Dil Okullari 1979 yılında kurulmus 180 öğrenci kapasiteli köklü bir okuldur. Beet Dil okulu British Council başta olmak üzere gerekli yerler tarafından akredite olup, Bournemouth ta TEN ( English Network ) üyesi tek okuldur.BEET genel, ingilizce, yoğun ingilizce , sinavlara hazırlık ingilizcesi ve universite yerleştirme programlarının yanı sıra CELTA programıda vermektedir.

19. yüzyıl mimarisindeki okul binasında on altı modern sınıf, akıllı tahta teknolojisi , kütüphane ve bilgisayar olanaklarına sahiptir.  Her cumartesi ücretsiz bir aktivitenin düzenlendiği okulda ayrıca hafta içleri ücretsiz katılabilinen tiyatro, müzik gibi aktiviteler de düzenlenmektedir.

PROGRAMLAR

Genel İngilizce
Haftada 20 saat olan programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi derslerine yoğunluk verilir. Programın ayda iki başlangıç tarihi bulunmaktadır. Derslerin bir bölümü dil laboratuarında gerçekleştirilmektedir.
Yoğun İngilizce
Haftada 24 saat olan program Genel İngilizce Programını ile aynı müfredata sahiptir. Ek olarak öğrenciler haftada 4 ders seçtikleri bir alanda eğitim alırlar. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre; Konuşma ve Telaffuz, Okuma – Yazma ve Dinleme, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi, Medya İngilizcesi, Turizm İngilizcesi
konularında birini seçebilirler.

Yoğun İngilizce + Seçenek; Haftada 28 saat olan program Genel İngilizce Programını ile aynı içeriğe sahiptir. Ek olarak öğrenciler haftada 8 ders seçtikleri bir alanda eğitim alırlar. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre; Konuşma ve Telaffuz, Okuma – Yazma ve Dinleme, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi, Medya İngilizcesi, Turizm İngilizcesi konularında iki tanesini seçebilirler.

Her Pazartesi dersler başlamaktadır. Akademik Yıl Programı (24 Hafta ve Üzeri Programlar)

Eğitimlerine İngiltere'de ya da İngilizce konuşulan bir başka ülkede devam etmek isteyen öğrencilere yönelik olan program öğrencileri akademik hayata hazırlamaktadır. Öğrenciler dil seviyelerini ilerletirken Cambridge Sınavları ya da IELTS sınavlarına da hazırlanırlar ya da lisans ya da yüksek lisans programlarına hazırlık programları ile ilerleyebilirler. Öğrenciler haftada 20 ders genel İngilizce alırlar. Buna ek olarak seçtikleri programa göre 4 ya da 8 saat aşağıdaki derslerden 1 ya da 2 tanesini alabilirler;

Konuşma ve Telaffuz, Okuma – Yazma ve Dinleme, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi, Medya İngilizcesi, Turizm İngilizcesi, Üniversite Hazırlık. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir. Başlangıç Tarihleri:Ocak 3 / Şubat 27/ Mart 26 / Nisan 23 / Mayıs 21 / Haziran 18 / Temmuz 2,9,16,23,30/ Ağustos 6,13,28 / Eylül 24/ Ekim 22 / Kasım 19

IELTS Hazırlık
Genel İngilizce programının devamı niteliğindeki program öğleden sonra alınan test stratejileri ve örnek test çözümleri ile gerçekleşmektedir. Haftada 20 saat Genel İngilizce ve seçilen programa göre 4 ya da 8 saat test stratejilerine odaklanmaktadır.

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin
Copyright © 2010- 2020 - ingilterededilegitimi.com